OFERTY SPECJALNE

Biuro Rachunkowe – Centrum Rachunkowości i Szkoleń
Karina Rucińska

Dlaczego warto wybrać nasze biuro rachunkowe?

Doświadczeni, certyfikowani pracownicy oraz konkurencyjne ceny to nie wszystko. Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa szereg ofert specjalnych mających na celu pomóc Państwu podjąć decyzję o skorzystaniu z naszych usług. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie tutaj coś dla siebie.

Porozmawiajmy

Jesteśmy przekonani, że poznając Państwa potrzeby będziemy mogli zapewnić najlepsze rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Do usłyszenia!

Oferty specjalne

Przygotowane przez biuro rachunkowe “Centrum Rachunkowości i Szkoleń
Karina Rucińska”

„DOBRY START”

Oferta dla nowo powstałych firm. Aby wesprzeć Państwa rozwój oferujemy pomoc przy zakładaniu i rejestracji firmy oraz dodatkowo pierwszy miesiąc rozliczeń księgowych za 1 zł + drugi miesiąc za 50% stawki zawartej w umowie.

 

„CZAS NA ZMIANĘ”

Jeżeli jesteście Państwo klientami innego biura rachunkowego i doszliście do wniosku, że pora dokonać zmian – zapraszamy do nas. Każda nowa firma, która podpisze z nami umowę otrzyma przez 2 miesiące rabat na usługi księgowe w wysokości 50% dotychczas płaconej stawki.

 

„DLA KAŻDEGO”

Oferta skierowana do osób lub firm, które nie są Klientami naszego biura, ale chcą promować nasze usługi. Jeżeli polecicie Państwo usługi świadczone przez Centrum Rachunkowości i Szkoleń rodzinie, znajomym czy też partnerom biznesowym, za każdą umowę bezterminową, którą podpiszemy z firmą z Państwa polecenia otrzymacie wynagrodzenie w wysokości kwoty netto, na jaką wystawiamy pierwszą fakturę dla poleconego Klienta.

„Z POLECENIA”

Oferta skierowana do obecnych Klientów naszego biura. Jeżeli polecicie Państwo nasze usługi znajomym, z którymi nawiążemy stałą współpracę, otrzymacie Państwo w podziękowaniu 1 miesiąc obsługi księgowej za 1 zł.

* Ceny podane w wartościach netto.
* Promocje dotyczą osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i obowiązują od dnia 20.09.2018 r. do odwołania. Promocje nie łączą się.